Konfirmandliste – 2018

Kristi Himmelfartsdag den 10. maj 2018 kl. 9.30 ved Anne Spangsberg

Mikkel Wellejus Dybæk
Lasse Ølvang Backman
Nellie Damm
Silje Halskov Ekelund
Louise Jakobsen
Emilie Jensen
Bertram Hannibal Mertens
Michelle Rützou-Petersen
Ella Helveg Røttig
Lucas Sødergaard
William Valentin
Naja Mille Hillebrand Albertsen
Ella-Marie Austin
Thea Vaabengaard Bjergfelt
Nikoline Petersen Engell
Magnus Just-Andersen
Emma Bjerring Klint Laursen
Theis Perlt-Larsen
Jonas Bjerring Scherfig
Malthe Speiser
Anker Klinte Teglbjærg

Kristi Himmelfartsdag den 10. maj 2018 kl. 11.30 ved Søren E. Jensen

Cecilie Pardi Aalund
Amanda Pia Ellegaard Beck
Josefine Seir Carstensen
Emil Kappel Christensen
Magnus Thinghus W Christensen
Oscar Nederskov Christensen
Clara Bech Guglielmi
Filippa Hørning
Mathilde Kongskov
Vera Colding Laustrup
Frederik Lund
Mille Lucia Svalebjerg Magnussen
August Emil Nielsen
Maja Bjørk Persson
Mads Andie Thiesen
Cassandra Maj Buch Valgaard
Laura Kjer Walther
Jonathan Sjelle Bak-Pedersen
Laura Lundberg Olsen
Sofie Poulsen
Milas Sune Winther Oster

Lørdag den 12. maj 2018 kl. 10.30 ved Anne Spangsberg

Frederikke Marie Catling
Carl-Emil Soja Pagter
Cecilie Christensen

Søndag den 13. maj 2018 kl. 9.30 ved Anne Spangsberg

Asta Pilgaard
Jesper Bastian Madelung
Hjalte Rud Andersen
Leopold Juul Nordland
Karoline Amalie Rasmussen
Sara Lind Steenbjerg
Rebecca Merethe Lindberg Sørensen
Therese Ahrenkilde Dons
Nadia Stilling Hansen
Mia Bothe Klarskov
Oliver Bunnag Nielsen
Katrine Lind Steenbjerg
August Bovbjerg Sørensen
Alexander Kjær Østergaard
Emilie Hegedys Svarre
Julie Nebsager Ellefsen

Søndag den 13. maj 2018 kl. 11.30 ved Anne Spangsberg

Rasmus Lykke Erlik
Anthon Blessing Christtreu
Wilma Aobakwe Skovgaard Dybdal
Phillip Albert Borregaard
Wilma Marott
Tobias Brødsgaard Christiansen
Alver Tej Sverke Hansen
Anna Busk Schäffer Jensen
Freja Møller-Hansen
Frederikke Hammerum Larsen

Lørdag den 12. maj 2018 kl. 10.30 ved Anne Spangsberg

Frederikke Marie Catling
Carl-Emil Soja Pagter
Cecilie Christensen

Søndag den 13. maj kl. 9.30 ved Anne Spangsberg
Asta Pilgaard
Jesper Bastian Madelung
Hjalte Rud Andersen
Leopold Juul Nordland
Karoline Amalie Rasmussen
Sara Lind Steenbjerg
Rebecca Merethe Lindberg Sørensen
Therese Ahrenkilde Dons
Nadia Stilling Hansen
Mia Bothe Klarskov
Oliver Bunnag Nielsen
Katrine Lind Steenbjerg
August Bovbjerg Sørensen
Alexander Kjær Østergaard
Emilie Hegedys Svarre
Julie Nebsager Ellefsen

Søndag den 13. maj kl. 11.30 ved Anne Spangsberg
Rasmus Lykke Erlik
Anthon Blessing Christtreu
Wilma Aobakwe Skovgaard Dybdal
Phillip Albert Borregaard
Wilma Marott
Tobias Brødsgaard Christiansen
Alver Tej Sverke Hansen
Anna Busk Schäffer Jensen
Freja Møller-Hansen
Frederikke Hammerum Larsen

Tilføj en kommentar

Print your billetter